Pristatome metodinį leidinį „Peer-to-Peer in Youth Information”

Pristatome metodinį leidinį „Peer-to-Peer in Youth Information” 294 391 Creativitas

Šviežiai „iškeptas” ir paruoštas – metodinys rinkinys jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojams, mokymų vadovams, bendraamžių edukatoriams.

Ši mokymų koncepcija buvo sukurta ir ištestuota projekto „Youth.Info: Future Youth Information Toolbox” metu. Partneriai iš skirtingų Europos valstybių dalijosi jaunimo informavimo ir konsultavimo srities vystymo patirtimi, įgyvendino tyrimą apie jaunimo informacijos poreikius ir pritaikė ateities prognozavimo metodiką šiai sričiai. Vėliau trys partnerės organizacijos kūrė metodikas jaunimo informavimo paslaugoms. O mokymų Berlyne metu buvo sukurta iš išbandyta metodika kaip ruošti jaunus žmones tapti bendraamžiais edukatoriais ir informuoti savo bendraamžius jiems aktualiomis informavimo temomis.

Jei norite daugiau sužinoti apie bendraamžis-bendraamžiui principą, pagilinti savo žinias grupių fasilitavimo srityje bei suburti savanorių komandą tam, kad jie galėtų informuoti kitus savo bendraamžius jaunimui rūpimais klausimais – kviečiame susipažinti su pirmuoju leidinio leidimu.

Jei turite komentarų ir siūlymų leidinio tobulinimui, rašykite info@creativitas.lt

Leidinys parsisiuntimui

Projektą finansuoja ES programa Erasmus+