komanda

Pagrindinis Creativito komandos veiklos tikslas yra atverti erdvę kokybiškam ir kūrybiškam mokymui(si) bei skatinti eksperimentuoti asmens saviraiškos ir tobulėjimo, organizacijų plėtros srityse. Creativito mokymų vadovų komandą sudaro daugelio metų patirtį turintys mokymų vadovai dirbantys įvairiomis temomis su organizacijomis ir individualiais asmenimis, tiek vietiniu tiek ir tarptautiniu lygmeniu.   Organizacijoje veikia:

  • patyrę ir diplomuoti socialinio darbo ekspertai,
  • mokymų vadovai,
  • fasilitatoriai,
  • moderatoriai,
  • konsultantai,
  • renginių organizatoriai.

Organizacija bendradrabiauja su kitomis organizacijomis ir profesionalais, kurie praturtina ir prisideda savo kompetencijomis prie organizuojamų veiklų kokybės. Creativito komanda veda mokymus lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

mes

Agnė Rapalaitė

Jau nuo 2007 metų sėkmingai mokausi ir padedu mokytis kitiems. Gimiau ir augau Kuršėnuose, kurie nuo senų laikų laikomi “lyderių kalve”. Ten užgimiau ir aš – palydėta patyrusių jaunimo darbuotojų įgavau neįkainojamos patirties dirbdama neformalaus ugdymo vadove mokykloje, jaunimo darbuotoja atvirame jaunimo centre, veiklos organizatore vaikų globos namuose, mokymų vadove ir projektų koordinatore vietinėje nevyriausybinėje organizacijoje, eksperte, konsultante nacionalinėse institucijose. Geru žmogumi tapau savo šeimos ir aplinkinių dėka. Dirbu su nacionalinėmis ir vietinėmis organizacijomis bei institucijomis, jaunimo darbuotojais, mokytojais, politikais, kitais mokymų vadovais, jaunais žmonėmis, senjorais, verslo sektoriumi. Labiausiai domiuosi grupės proceso, komandinio darbo, neformalaus ugdymo, sužaidybinimo, lauko patirtinio mokymosi, jaunimo politikos, tarpkultūrinio mokymosi, mokymosi mokytis, jaunimo informavimo, atviro darbo su jaunimu temomis. Darbe ieškau naujų formų, metodų tam, kad mokytis ir ugdytis būtų lengviau ir įdomiau.

Alina Bechterevė

14 metų patirtį turinti mokymų srityje, mokymų vadovė. Daugelį metų aktyviai veikianti nevyriausybinėse jaunimo organizacijose. Inicijuoja, organizuoja ir vadovauja vietiniams ir tarptautiniams projektams, seminarams, mokymams, konferencijoms ir t.t. Veikloje vadovaujasi neformalaus ugdymo principais: mokymasis per patirtį – vertingiau už geriausią teoriją. Nemažą patirties ir žinių bagažą sukaupusi darbe su mažiau galimybių turinčiais, socialinę atskirtį patiriančiais, krizėje esančiais žmonėmis. Nuolat projektinėje veikloje lydi ir konsultuoja jaunimą,  jaunimo organizacijas ar su jaunimu dirbančius darbuotojus. Padeda organizacijoms ar darbinėms komandoms susidėlioti ateities vizijas bei darbinius prioritetus, kurti šiltą atmosferą tarp kolegų. Savo veikloje nuolat išmėginanti vis naujas darbo formas, naudojanti daug kūrybiškų, patrauklių darbo metodų.
Veda supervizijas darbo komandoms bei psichodinamines psichoterapines grupes, asmenims norintiems labiau suvokti savo elgesio modelius.